A Hunter a G-990 szórófejét nagy füves területek és golfpályák öntözésére fejlesztette ki. A szórófej igen robusztus felépítésű. Különlegessége, hogy a szórófej egy házba van építve a mágnesszeleppel, tehát egy szórófej egy önálló zónát jelent. Szerelése, bekötése rendkívül egyszerű: csatlakoztatni kell a vizet és a vezérlőkábelt, és máris használatra kész.
A G-990 teljes kör alakú területet öntöz, kiegészítő hátsó fúvókával segítve az egyenletességet.
A G-990 nagy előnye, hogy a beépítést követően minden szervizigény földmunka nélkül, kizárólag felülről történő hozzáférés útján lehetséges.
|
JELLEMZŐK ÉS ELŐNYÖK |
PARAMÉTEREK |
|
Különlegesen vastag, teherbíró gumifedél
8, eltérő színekkel jelölt főfúvóka
Szórófej és mágnesszelep egybeépítve Rendkívül egyszerű beépítést és bekötést jelent, nagyfokú megbízhatósággal párosítva.
Felülről szervizelhető A beépítést követően minden karbantartás és esetleges javítás földmunka nélkül, felülről végezhető el. Megbízható, nagy teherbírású fogaskerék-hajtómű Kifogástalan működést garantál. A forgó rész teljesen zárt házban van Teljes védelem a szennyeződés ellen.
A kiemelkedő rész tömítését a víz működteti
Erős, rozsdamentes acélból készült rugó Hosszú éveken át biztosan visszahúzza a szórófejet.
|
TÍPUSOK G-990 körbeforgó golf szórófej
MÉRETEK - kiemelkedés: 8 cm - teljes magasság: 34 cm - 1 1/2"-os belső menetes csatlakozás - a látható felület átmérője: 19 cm
MŰSZAKI ADATOK - kijuttatott vízmenny.: 115-315 l/min - öntözési sugár: 22,3-31,4 m - javasolt nyomástart.: 5,5-8,3 bar |











